פייסבוק יצאה בהכרזה שתכניס ליוצרי הסרטים ברשת כסף והרבה!

הסרטון והכסף גרסת פייסבוק

האתגר האינסופי של פייסבוק וכמעט של כל פלטפורמה ברשת היא כיצד לגרום לגולש להישאר יותר זמן באתר.
כמובן שפייסבוק היא המומחית המובילה בתחום וכדי לוודא שלא תוכלו להתנתק ממנה היא דואגת לשלוח לכם נוטפיקציות כמעט על כל דבר ולגרום לכם להיות צמאים ללייקים, לעדכן אתכם בחדשות האחרונות של החברים, להציע לכם חברים חדשים, להזמין אתכם לקבוצות רלוונטיות או דפים רלוונטים ועכשיו היא גם רוצה שתתחילו לצרוך את הסרטונים שלכם דרכה – בדיוק כמו שעשיתם עד עכשיו בעזרת יו-טיוב.

אז מה הטוויסט?

כדי שתרצו לראות דרכה סרטים, היא צריכה שיהיו סרטים ארוכים וסרטונים קצרים, וכדי שזה יקרה היא החליטה להפוך את נושא הצפייה לרווחי. מה שאומר שכבר בקרוב מאוד, יוצרי הסרטים יוכלו להרוויח כסף ולקבל תשלום עבור צפייה בסרטים שיצרו, כאשר פייסבוק תדאג כמובן לשלב פרסום רווחי במעברונים שלה בדיוק כמו שביו-טיוב (מעניין מאיפה הרעיון הזה הגיע? מי אמר טלוויזיה ולא קיבל?!).

איך הופכים סרטון או וידיאו לייב בפייסבוק לפרסומת רווחית?

התשובה היא שכדי להתחיל להרוויח תהיו חייבם לצבור מינימום 300 צופים בסרטון שיצטרכו לצפות בכם מעל 4 דקות לפחות. הם צפו מעל 4 דקות?
אתם תקבלו התראה שהחל מרגע זה אתם מתחילים להרוויח כסף!

כמובן שבין כל ההתלהבות וההזדמנויות הבלתי סופיות לפרסום בפייסבוק תיפתח לה דלת לכישרונות מיוחדים שעד עכשיו היו דיי פאסיביים כי לא יצא להם כלום מהכישרון שלהם ובנוסף לכך קשה שלא לדמיין גם מה יקרה ברגע שיחברו כסף לסרטונים… אנשים שמצלמים עצמם במצבים קיצוניים בסגנון "ג'ק אסס", מתיחות, סרטוני מקור גאוניים, זמרים בלייב ובקיצור כל מה שיגרום לכם להתמגנט למסך!

חשוב לציין כי מודל תגמול עפ"י צפייה הוא לא דבר חדש ויו-טיוב כבר שנים מתגמלת את מלכי הרייטינג שלה ובדרך הופכת לא מעט כוכבי רשת לעמידים מאוד בעולם.

כותרת גדולה מעניינת וייחודית

פייסבוק כמו פייסבוק, דואגת לנצל את כוחה ולתת כוח קידום אורגני חזק יותר לסרטונים שמועלים ישירות לפייסבוק, בניגוד לסרטונים שהועלו ליו-טיוב והופצו בצורת קישור. כך שמלבד הרווח הגלום בפייסבוק, אם בא לכם ליהנות מחשיפה טובה לסרטון שלכם ברשת החברתית, תהיו חייבים לעלות את הסרטון שלכם ישירות לפייסבוק. עכשיו שנתנו לכם את כל המידע כל שנותר לכם לעשות זה ליצור סרטון מנצח ולהתחיל להרוויח בגדול! 🙂

לשיחת ייעוץ חינם מלאו את הפרטים הבאים:

נגישות